Garanti

Müşterilerin satın aldığı her ürün faturalıdır ve dolayısıyla garanti kapsamındadır. İade ve değişim işlemleri oldukça hızlı yapılmaktadır ve müşteriler asla mağdur bırakılmamaktadır. İade ve değişim konusunda tek şart fatura ile birlikte ürün ve kutusunun eksiksiz teslimidir. Satın aldığınız ürün veya ürünleri 1 hafta içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. 1 haftayı aşan iadeleriniz sadece garanti kapsamında değiştirilmektedir ve keyfi iadeler kesinlikle kabul edilmemektedir.

Gizlilik

Müşterilerin kayıtları sadece ilgili satış temsilcisi tarafından tutulmakta olup, tüzel kişilerle ve firmalarla telefon numarası, kart numarası ve satış ile ilgili her hangi bir bilgi kesinlikle paylaşılmamaktadır. Mail Order, Havale/EFT gibi ödeme işlemlerinde gizlilik temel ilkesiyle yola çıkılarak hiçbir kayıt tutulmamakta, ödeme işleminden hemen sonra bilgiler imha edilmektedir

Kargo bilgileri, adres bilgileri şirketimizce kayıt altına alınmakta ve korunmaktadır. Müşterileri rahatsız eden tanıtıcı reklam mesajları, kampanya mesajları atılmamaktadır.